Indesit

Filozofia Indesit zakłada, że życie powinno się poświęcać na dążenie do osiągania nadzwyczajnych celów. Dlatego też innowacyjne urządzenia tej marki, dzięki wielu nowatorskim rozwiązaniom technologicznym pozwalają na wykonywanie domowych, codziennych obowiązków w szybki i wydajny sposób. Te cechy ułatwiają użytkownikom życie i pomagają im w pełni cieszyć się czasem wolnym. Urządzenia Indesit charakteryzują się nowoczesnością i rozpoznawalnym designem, przez co wyrażają styl życia konsumentów. Dzięki tym wszystkim rozwiązaniom Indesit pozwala się w pełni cieszyć dniem dzisiejszym.

Hotpoint

Dom jest miejscem, w którym możesz swobodnie być sobą i wyrażać siebie. Hotpoint pomaga ludziom uczynić swój dom miejscem satysfakcjonujących doświadczeń, oferując urządzenia ergonomiczne, ciche i intuicyjne, które oferują znacznie więcej niż tylko niezwykłą wydajność.
„Nasze pomysły. Twój dom”- to hasło wyraża pragnienie marki do oferowania konsumentom rozwiązań, wynikających z dogłębnego zrozumienia tego, czego potrzebują w domu.