Jak używać strony internetowej Indesit Company

Te strony oferują zbiór użytecznych rad, jak poruszać się po portalu i używać funkcji, które czynią Indesit Company dostępną online.

Charakterystyka strony

Strona jest zoptymalizowana do rozdzielczości 1024x768

Średnia zawartość stron zawiera mniej niż 80 KB danych, co pozwala na korzystanie z niej nawet przy wolnym połączeniu internetowym.

Poniższe przeglądarki (lub ich bardziej zaawansowane wersje) są obsługiwane:

  • Firefox 3
  • Safari 4.0
  • Microsoft Internet Explorer 7.0

Poniżej widnieje spis systemów operacyjnych, które są obsługiwane (lub ich nowsze wesje):

  • Windows Vista
  • Windows 98/2000/XP
  • Macintosh OS X Jaguar
  • Linux

Strona została napisana w XHTML 1.0 Strict i pozwala na używanie Javascript.

Aby cała zawartość strony mogła być widoczna, poniższe plug-iny muszą być zainstalowane:

Macromedia Flash 9
Real Player
Apple Quicktime

Nawigacja

Możesz poruszać się po stronie bezpośrednio, używając linków na stronie głównej (np. klikając na" Skontaktuj się z nami" przeniesiesz się do tej sekcji bezpośrednio).

Możesz również użyć rozwijanych menu na szarym pasku u góry strony. Wewnątrz sekcji, przycisk w szarym pasku nawigacyjnym na górze będzie świecić (na niebiesko). Menu sekcji jest powielone w prawo, w strefie dla ułatwienia nawigacji.

W każdej sekcji istnieje po prawej stronie obszar,o nazwie "Narzędzia". Tam można znaleźć linki do innych stron lub fragmentów strony, których szukasz.

Inna pomocą w nawigacji jest mapa witryny Przycisk nad paskiem nawigacyjnym jest obecny na górze każdej strony. Kliknij ten przycisk aby przejść do strony z listą wszystkich stron w witrynie, sekcja po sekcji.

Jak wypełnić formularz

Niektóre obszary strony zawierają "formularze", które mogą być wypełnione, na przykład po to, aby wysłać wiadomość do Indesit Company.

Formularz składa się z szeregu pól, które należy wypełnić tak, jak wypełniasz formularz w wersji papierowej.

Pola oznaczone czerwoną gwiazdką muszą zostać wypełnione. Niespełnienie tego wymogu generuje komunikat o błędzie z prośbą o wykonanie polecenia.

OGdy wszystkie pola zostaną wypełnione, formularz może być przesłany przez kliknięcie przycisku "Wyślij" na dole strony.

Jak uzyskać dostęp do zastrzeżonych obszarów

Niektóre obszary strony są zastrzeżone, chociaż łącza dostępu do nich są widoczne.

Aby móc z nich korzystać, potrzebne są login i hasło, które można uzyskać w dowolnej chwili poprzez rejestrację (postępuj w tym procesie zgodnie z instrukcjami).

Przy próbie skorzystania ze stron zastrzeżonych możesz zostać poproszony o podanie loginu i hasła. Jeśli je posiadasz, wpisz je w odpowiednich polach, naciśnij "Wyślij" i możesz uzyskać dostęp do interesujących Cię treści. Do końca bieżącej sesji pracy (a dokładniej tak długo, jak przeglądarka jest aktywna), system utrzymuje login i hasło w swojej pamięci, dzięki czemu nie trzeba ich ponownie wprowadzać, gdy chce się uzyskać dostęp do innych stref zastrzeżonych.

Jeżeli nie jesteś zarejestrowany, a zatem nie posiadasz loginu i hasła, przejdź na stronę rejestracji (poprzez link "Jeśli nie jesteś zarejestrowany kliknij tutaj").

Na stronie rejestracji trzeba będzie wskazać dowolne dwa słowa według uznania (login i hasło) i wpisać swoje dane osobowe.

Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych zobowiązań z Twojej strony i Twoje prawa są chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

Po naciśnięciu klawisza "Wyślij", rejestracja następuje natychmiastowo. Nie będziesz musiał wpisywać swojego loginu i hasła ponownie, do czasu rozpoczęcia kolejnej eksploracji strony.