"Sukces ekonomiczny jakiegokolwiek przedsięwzięcia nie ma wartości, jeśli nie jest połączony z zaangażowaniem firmy w rozwój społeczeństwa."

Aristide Merloni, 1967

Kim jesteśmy

Od października 2014 Indesit Company jest częścią Grupy Whirlpool Corporation, największego producenta dużego sprzętu AGD na Świecienumeru jeden główny producent urządzenia na świecie, z około 20 mld $ rocznej sprzedaży, 100.000 pracowników i 70 zakładów produkcyjnych i centrów badawczych na całym świecie w 2014 roku.
Należące do firmy marki, wśród których wymienić można między innymi Whirlpool, KitchenAid, Maytag, Consul, Brastemp, Amana, Bauknecht, Hotpoint, Jenn-Air, Indesit są obecne w ponad 170 krajach.
Centrum Operacyjne Whirlpool Corp znajduje się w Comerio (VA) we Włoszech.
Z około 26.000 pracowników, obecnością na ponad 30 rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki oraz zakładach produkcyjnych w dziewięciu krajach, Whirlpool EMEA jest spółką zależną Whirlpool Corporation.
Aby uzyskać więcej informacji, prosimy odwiedzić www.whirlpoolcorp.com

Rynki

Globalizacja i unifikacja rynków europejskich nie przesłoniły włoskiej tożsamości Indesit Company. Firma pozostaje wierna swoim wartościom, dzięki czemu jest wiceliderem rynku AGD w Europie. Indesit Company działa na 24 rynkach na całym świecie.

Kraje, w których działa Indesit Company

Jakość

System Jakości, obejmujący całą strukturę zarządzania jest źródłem sukcesu Indesit Company. Bazuje on na dziesięciu wyznacznikach, które pozwoliły Firmie uzyskać znakomite wyniki i zapewnić pełną satysfakcję konsumentów.

Poznaj nasze wytyczne

Linie produktowe

Indesit Company jest drugim, pod względem udziałów rynkowych, największym producentem sprzętu AGD w Europie. Od ponad 30 lat firma produkuje pralki, suszarki, pralko-suszarki, zmywarki, lodówki, zamrażarki, kuchnie, piekarniki i okapy.